Blog navigation

Poslední články

 • Hulk
  Hulk
  162 views 0 Liked

  HULK FLSTC HERITAGE SOFTAIL CLASSIC Tento nádherný kousek od BMS – Custom Garage je čistá elegance a ideální vzor...

  Číst dál
 • STK
  STK
  586 views 32 Liked

  O protestní jízdě Rebelů jsme již napsali a náš redakční optimismus, že podobné aktivity mají smysl a vždycky se dá...

  Číst dál
 • Apache Bagger
  Apache Bagger
  738 Views Liked

  U Zbyška to vždycky zavánělo Amerikou, ta se poslední dobou v Ústí rozrůstá jak podhoubí, tenhle obrovskej bílej negr si po otevření Moto Garage Clubu a Motoaudia, prodejů Indian a servisu na US moto ještě založil Club.

  Číst dál
 • THUNDERBOLT -26 inchový bagger
  THUNDERBOLT -26 inchový bagger
  431 Views Liked

  Letošní čtrnáctidenní pobyt na Mušovských jezerech při EBF a Super Rally jsme si okořenili testovacími jízdami úžasných prezentačních motocyklů Custom Chrome, kteří tam prezentovali novou modelovou řadu motocyklů vytuněných doplňky Bolt On and Ride pro letošní rok, jedná se o 5 motocyklů, co do rozsahu počínaje Sportsterem a konče tímto Baggerem a i jeden Indian Scout.

  Číst dál
 • 26th ANNUAL YOKOHAMA HOT ROD CUSTOM SHOW 2017
  26th ANNUAL YOKOHAMA HOT ROD CUSTOM SHOW 2017
  562 Views Liked

  Ramen and Destroy!!! Yokohama Hot Rod Custom Show 2017!!! Ptáte se, co má společného tradiční japonský pokrm ramen a část starého sk8ového hesla z 80. let? Z pozice lidí, kteří do Japonska neletí z větší dálky a mají to na světoznámou show „co by kamenem dohodil“, to asi nedává moc smysl. Ale pro někoho, kdo zavítá do Země vycházejícího slunce až z České republiky, navíc poprvé, to bude něco, co se až na místě teprve pořádně vybarví!!!

  Číst dál
 • PALO FARAGULA
  PALO FARAGULA
  709 Views Liked

  Má v názvu své firmy Less is more - "Méně je více" a na všech jeho postavených či upravených motocyklech je to vidět. Má nadhled a cit pro jednoduchou krásu, s naprostou dokonalostí se pouští do motocyklového designu a je opravdu na co se koukat, prostě král jednoduchých linií a čistého designu. Bylo na čase ho trochu vyzpovídat...

  Číst dál
 • STK
  STK
  586 Views Liked

  O protestní jízdě Rebelů jsme již napsali a náš redakční optimismus, že podobné aktivity mají smysl a vždycky se dá bojovat za změnu, se naplnil. Bolševika taky poslali k šípku vlastně jenom cinkáním klíčů... Protestní jízdou se dveře Minister

  Číst dál
 • Hulk
  Hulk
  162 Views Liked

  HULK FLSTC HERITAGE SOFTAIL CLASSIC Tento nádherný kousek od BMS – Custom Garage je čistá elegance a ideální vzor pro luxusní přestavbu, se kterou naděláte spoustu muziky, užijete si jízdu, a přitom by vás přechytralí úředníci na stk neměli přehnaně perzekuovat za vyjímečnost.  

  Číst dál
Showing 1 to 6 of 6 (1 Page)