Blog EASYRIDERS

Vybíráme pro Vás zajímavosti, některé vyšly v časopisu Easyriders, některé se do něj nevešly, nebo byly aktuální mimo dobu uzávěrky našich vydání. Přejeme Vám příjemné počtení!

Apache Bagger

Apache Bagger

U Zbyška to vždycky zavánělo Amerikou, ta se poslední dobou v Ústí rozrůstá jak podhoubí, tenhle obrovskej bílej negr si po otevření Moto Garage Clubu a Motoaudia, prodejů Indian a servisu na US moto ještě založil Club.

číst dál
26th ANNUAL YOKOHAMA HOT ROD CUSTOM SHOW 2017

26th ANNUAL YOKOHAMA HOT ROD CUSTOM SHOW 2017

Japonskou Hot Rod Custom Show v Yokohamě jsem měl v merku tak pět let dozadu a rok co rok jsem mlsně koukal na videa a fotografie z této akce. Loňský ročník, na který jsem spolu s bratrem zavítal, se konal začátkem prosince přímo v centru Yokohamy.

číst dál
STK

STK

O protestní jízdě Rebelů jsme již napsali a náš redakční optimismus, že podobné aktivity mají smysl a vždycky se dá bojovat za změnu, se naplnil. Bolševika taky poslali k šípku vlastně jenom cinkáním klíčů...

číst dál
Thunderbolt

THUNDERBOLT - 26inchový bagger

Letošní čtrnáctidenní pobyt na Mušovských jezerech při EBF a Super Rally jsme si okořenili testovacími jízdami úžasných prezentačních motocyklů Custom Chrome, kteří tam prezentovali novou modelovou řadu motocyklů vytuněných doplňky Bolt On and Ride..

číst dál
Thunderbolt

Palo Faragula

Má v názvu své firmy Less is more - "Méně je více" a na všech jeho postavených či upravených motocyklech je to vidět. Má nadhled a cit pro jednoduchou krásu, s naprostou dokonalostí se pouští do motocyklového designu a je opravdu na co se koukat, prostě král jednoduchých linií a čistého designu. Bylo na čase ho trochu vyzpovídat...

číst dál